•  

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą remontową posiadającą wieloletnie doświadczenie w remontach, wykończeniach wnętrz i stanów surowych budynków oraz sprzątaniu pomieszczeń.

Z uwagi na zapotrzebowanie zgłaszane przez Klientów, naszą ofertę poszerzyliśmy o specjalistyczne usługi budowlane, takie jak cięcie i wiercenie żelbetonu techniką diamentową.

Nieustannie udoskonalamy swoje usługi, ponieważ chcemy dostarczać naszym Klientom kompleksowe rozwiązania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Eko-Clar!

Warto nam zaufać, ponieważ mamy za sobą wiele lat praktyki i dbamy o wysoką jakość usług w atrakcyjnych cenach. Dzięki Eko-Clar wnętrza nabierają nowego charakteru i świeżości.

Dbamy o to, aby efekty prac były odzwierciedleniem marzeń Klientów. Zaufanie ludzi, ich rekomendacje, są dla nas motorem napędowym i najlepszą reklamą!

Od wielu lat służymy naszym Klientom fachowym doradztwem i umiejętnościami, dzięki którym wnętrza przeżywają swoją drugą młodość. Wszelkie usługi remontowe i sprzątanie pomieszczeń wykonujemy z wykorzystaniem materiałów najlepszej jakości, bo one również stanowią klucz do trwałości wykonania.

Przy wykończeniach wnętrz kierujemy się wskazówkami naszych Klientów, ale jednocześnie staramy się podpowiedzieć najlepsze rozwiązania, które w pełni przysłużą się funkcjonalności i niepowtarzalnej estetyce pomieszczeń. Nasze usługi porządkowe zaoszczędzą Twój czas. Sprawnie doprowadzimy Twój dom do stanu używalności!